ЕЛЕКТРИЧНИ ВОЗИЛА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм) Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
Лиценца од Mercedes-Benz Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години Максимална тежина: 50kg..
20.480 ден.
без ДДВ: 17.356 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (д115 ш63 в38 цм.) Електричен Автомобил (д115 ш63 в38 цм.)
Соодветна за деца со возраст од 1 до 6 години Соодветна за деца до тежина до 35 кг. LED светла..
11.480 ден.
без ДДВ: 9.729 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (д120 ш65 в53 цм.) Електричен Автомобил (д120 ш65 в53 цм.)
Димензии: Д120цм, Ш64,5цм В53цм Максимална тежина - 35 кг. 2 Акумулатори со јачина од 6W/4.5A ..
8.480 ден.
без ДДВ: 7.186 ден.
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д130 ш70 в61 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д130 ш70 в61 цм.)
Соодветен за 2 деца со возраст од 3 до 8 години Далечински управувач Димензии склопено: Д130*..
16.480 ден.
без ДДВ: 13.966 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш70 в82 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш70 в82 цм.)
Акумулатор - 12v 10AH  2 Мотори Суспензија на сите 4 тркала Соодветен за 2 деца Далечин..
13.980 ден.
без ДДВ: 11.847 ден.
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
Должина: 132cm Ширина: 81cm Висина: 82cm Ширина на седиште: 51cm Далечинско управување Соотве..
16.980 ден.
без ДДВ: 14.390 ден.
-10%
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д133 ш83 в73 цм.) Електричен Автомобил (за 2 деца) (д133 ш83 в73 цм.)
Соодветно за 2 деца. Соодветно до 45 kg. Соодветно за деца со возраст од 3 до 8 години. Далеч..
15.282 ден.16.980 ден.
без ДДВ: 12.951 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн) ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  ДИМЕНЗИИ: 116*75*56 - лиценциран дизајн Audi Q5 - погон на акумулатор x 12V/7A - ..
15.282 ден.16.980 ден.
без ДДВ: 12.951 ден.
-10%
Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.)
Акумулатор 12V 7AH*1 2 мотори 45w*2  Димензии склопено: 110*72*71.5cm Димензии во кутија..
10.332 ден.11.480 ден.
без ДДВ: 8.756 ден.
-10%
Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д110 ш72 в72 цм.)
Акумулатор 12V 7AH*1 2 мотори 45w*2  Димензии склопено: 110*72*71.5cm Димензии во кутија..
10.332 ден.11.480 ден.
без ДДВ: 8.756 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Мотор (4 тркала) (д86 ш56 в66 цм.) Електричен Мотор (4 тркала) (д86 ш56 в66 цм.)
  2 мотори:2x35W Акумулатор:1x6V4,5Ah 2 брзицни:(напред/назад) Тежина на моторот:16kg Из..
6.480 ден.
без ДДВ: 5.492 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен мотор (д106 ш49 в65 цм.) Електричен мотор (д106 ш49 в65 цм.)
ДИМЕНЗИИ: 106x49x65cm - погон на акумулатор  6V/4.5Ah - LED светла од предна и задната страна..
4.950 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.) Електричен Мотор (д90 ш43 в58 цм.)
Димензии: Д90цм, Ш42,5цм В58цм Максимална тежина - 25 кг. Се препорачува за деца со возраст до 1 д..
3.479 ден.
без ДДВ: 2.948 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д120 ш72 в50 цм.) Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д120 ш72 в50 цм.)
      димензии: Д120, Ш72, В50цм.​ - Лиценциран дизајн Mercedes-Benz - Оп..
12.735 ден.16.980 ден.
без ДДВ: 10.792 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Електричен мотор (д123 ш55 в44 цм.) Електричен мотор (д123 ш55 в44 цм.)
ДИМЕНЗИИ: 123x55x74cm - погон на акумулатор  6V/4.5Ah - LED светла од предна и ..
4.950 ден.5.500 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Електричен Автомобил (д122 ш73 в52 цм) Електричен Автомобил (д122 ш73 в52 цм)
  димензии: Д122, Ш73, В52цм.​ - Опција за отварање на вратите - Тркала со оригинален диз..
8.784 ден.10.980 ден.
без ДДВ: 7.444 ден.

Распродадено

Распродадено

Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д122 ш69 в52 цм.) Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д122 ш69 в52 цм.)
- димензии: д122 × ш69 × в52cm   - соодветна за деца со возраст од 3 до 8 години - л..
13.480 ден.13.480 ден.
без ДДВ: 11.424 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ
ДИМЕНЗИИ: 112X68X53CM - погон на акумулатор x 6V/4,5A - 2 мотори - далечинско управување - LED..
8.532 ден.9.480 ден.
без ДДВ: 7.231 ден.

Распродадено

Распродадено

ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (д112 ш68 в53 цм) ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (д112 ш68 в53 цм)
ДИМЕНЗИИ: 112*68*53cm - погон на дв акумулатора 2 x 6V/4,5A - 2 мотори - далечинско управувањ..
8.980 ден.
без ДДВ: 7.610 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Електричен автомобил (д122 ш69 в52 цм) Електричен автомобил (д122 ш69 в52 цм)
  димензии: Д110, Ш62, В45цм.​ - Опција за отварање на вратите - Тркала со оригинален дизај..
7.979 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 6.762 ден.
-30%
Електричен автомобил (д98 ш63 в49 цм.) Електричен автомобил (д98 ш63 в49 цм.)
  димензии: Д98, Ш63, В49цм.​ - Опција за отварање на вратите - Тркала со оригинален дизајн..
6.980 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 5.915 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS