ЕЛЕКТРИЧНИ АВТОМОБИЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електричен Авотмобил (Лиценциран дизајн) - за 2 деца. (д138 ш86 в64 цм)
Лиценца од Mercedes-Benz Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години Максимална тежина: 50kg Бр..
20.480 MKD
без ДДВ: 17.356 MKD
Електричен Автомобил (д107 ш62 в48 цм.)
Motor: 2 x 45 W 2 Акумулатори: 2 x 6 V 4.5 Ah Димензии: д107 cm x ш62 cm x в48 cm Брзина: 2 -..
8.480 MKD
без ДДВ: 7.186 MKD
Електричен Автомобил (д115 ш63 в38 цм.)
Соодветна за деца со возраст од 1 до 6 години Соодветна за деца до тежина до 35 кг. LED светла..
11.480 MKD
без ДДВ: 9.729 MKD
Електричен Автомобил (д120 ш65 в53 цм.)
Димензии: Д120цм, Ш64,5цм В53цм Максимална тежина - 35 кг. 2 Акумулатори со јачина од 6W/4.5A ..
8.480 MKD
без ДДВ: 7.186 MKD
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д130 ш70 в61 цм.)
Соодветен за 2 деца со возраст од 3 до 8 години Далечински управувач Димензии склопено: Д130*..
16.480 MKD
без ДДВ: 13.966 MKD
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш70 в82 цм.)
Акумулатор - 12v 10AH  2 Мотори Суспензија на сите 4 тркала Соодветен за 2 деца Далечин..
13.980 MKD
без ДДВ: 11.847 MKD
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д132 ш81 в82 цм.)
Должина: 132cm Ширина: 81cm Висина: 82cm Ширина на седиште: 51cm Далечинско управување Соотве..
16.980 MKD
без ДДВ: 14.390 MKD
Електричен Автомобил (за 2 деца) (д133 ш83 в73 цм.)
Соодветно за 2 деца. Соодветно до 45 kg. Соодветно за деца со возраст од 3 до 8 години. Далеч..
16.980 MKD
без ДДВ: 14.390 MKD
-10%
ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (Лиценциран дизајн)
  ДИМЕНЗИИ: 116*75*56 - лиценциран дизајн Audi Q5 - погон на акумулатор x 12V/7A - ..
15.282 MKD16.980 MKD
без ДДВ: 12.951 MKD
-25%
Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д120 ш72 в50 цм.)
      димензии: Д120, Ш72, В50цм.​ - Лиценциран дизајн Mercedes-Benz - Оп..
12.735 MKD16.980 MKD
без ДДВ: 10.792 MKD
-20%
Електричен Автомобил (д122 ш73 в52 цм)
  димензии: Д122, Ш73, В52цм.​ - Опција за отварање на вратите - Тркала со оригинален диз..
8.784 MKD10.980 MKD
без ДДВ: 7.444 MKD
ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (д119 ш67 в46 цм)
ДИМЕНЗИИ - 119/67/46cm - погон на акумулатор 12V - брзина 5 -7 km/h - опција за далечинско ..
10.980 MKD
без ДДВ: 9.305 MKD
Електричен Автомобил (Лиценциран дизајн) (д122 ш69 в52 цм.)
- димензии: д122 × ш69 × в52cm   - соодветна за деца со возраст од 3 до 8 години - л..
13.480 MKD13.480 MKD
без ДДВ: 11.424 MKD
-10%
ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ
ДИМЕНЗИИ: 112X68X53CM - погон на акумулатор x 6V/4,5A - 2 мотори - далечинско управување - LED..
8.532 MKD9.480 MKD
без ДДВ: 7.231 MKD
ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (д112 ш68 в53 цм)
ДИМЕНЗИИ: 112*68*53cm - погон на дв акумулатора 2 x 6V/4,5A - 2 мотори - далечинско управувањ..
8.980 MKD
без ДДВ: 7.610 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS