Количка BEBES CITY
  • Количка BEBES CITY
  • Количка BEBES CITY

Количка BEBES CITY

2.989 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 2.847 MKD
Шифра на производ: CITY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

*Во согласност со EN 1888 година, погодна од раѓање 0+
*Алуминиумска рамка, тежина и компактни димензии
*Наслон кој може да се постави во повеќе позиции, до лежечка.
*Странична рачка за транспорт; Безбедносна брава која штити од случајно отворање кога кочичката е склопена.
*Компактно затворање чадор систем
*заштитната пречка може да се отстрани.
*Безбедносни каиши со 5 точки на безбедност
*Подлошка за нозе која може да се прилагоди во 2 позиции
* ротирачки предни тркала со систем за блокирање
*4 задните тркала со централизиран систем за сопирање
* Настрешница
*Голема кошница за складирање

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 070/376/668 078/429/865 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS