Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
 • Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown

Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown

13.636 MKD19.480 MKD
без ДДВ: 12.987 MKD
Шифра на производ: LATITUD
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- опција за трансформирање на седиштето во кошница
- опција за ротација на седиштето и транспортерот 360*
- единствен модел со можност за свртување на седиштето или транспортерот додека детето седи или лежи
- алуминиумска конструкција
- ALU Frame-ултралесна алуминиумска количка 
- прилагодувачко седиште
- прилагодувачко сенило
- ротирачки предни тркала
- предни и задни кочници
- прилагодувачка висина на рачката
- опција за свртување на седиштето и поглед кон родителот
- предни и задни кочници
- голема шопинг кошница
- транспортер е вклучен во комплетот
- опција за монтирање на транспортерот
- предни и задни кочници
- механизам за склопување
- суспензија на тркалата 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS