КОЛИЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ALEXA SET (3 in 1)
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-ултрале..
13.450 MKD
без ДДВ: 12.810 MKD
APOLO SET (Lorelli)
- опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо седиште - опција за целосно ..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD
APOLO SET - LORELLI
- опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо седиште - опција за целосно ..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (4 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е стаби..
39.980 MKD
без ДДВ: 38.076 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е с..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO BRESSO (2 in 1)
За моделот BEBETTO BRESSO BRESSO е модел на бебешка количка кој ја комбинира елеганцијата со ..
30.980 MKD
без ДДВ: 29.505 MKD
BEBETTO BRESSO (3 in 1)
  За моделот BEBETTO BRESSO BRESSO е модел на бебешка количка кој ја комбинира елеган..
33.980 MKD
без ДДВ: 32.362 MKD
BEBETTO BRESSO Premium Class (3 in 1)
Bresso Premium Class е колекција на детски колички која ќе ги исполни очекувањата на секој купец..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO HOLLAND (2 in 1)
Bebetto Holland количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од лесн..
25.980 MKD
без ДДВ: 24.743 MKD
BEBETTO HOLLAND (3 in 1)
Bebetto Holland количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од лесн..
28.980 MKD
без ДДВ: 27.600 MKD
BEBETTO LUCA 2018 (2 in 1)
Bebetto Luca 2018 количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од ле..
26.980 MKD
без ДДВ: 25.695 MKD
BEBETTO LUCA 2018 (3 in 1)
Bebetto Luca 2018 количката за бебе е пространа, модерна и лесна детска количка изработена од ле..
29.980 MKD
без ДДВ: 28.552 MKD
-11%
BEBETTO MURANO (2 in 1)
- систем за апсорпција на шок - систем за фиксирано движење - гумени тркала на напумпување - ..
28.980 MKD32.500 MKD
без ДДВ: 27.600 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS