Најново
ALEXA SET (3 in 1)
  • ALEXA SET (3 in 1)
  • ALEXA SET (3 in 1)
  • ALEXA SET (3 in 1)
  • ALEXA SET (3 in 1)
  • ALEXA SET (3 in 1)

ALEXA SET (3 in 1)

13.450 ден.
Шифра на производ: ALEXA SET
Достапност: На залиха
Количина:

- опција за трансформирање на седиштето во кошница
- алуминиумска конструкција
- ALU Frame-ултралесна алуминиумска количка 
- прилагодувачко седиште
- прилагодувачко сенило
- ротирачки предни тркала
- предни и задни кочници
- прилагодувачка висина на рачката
- опција за свртување на седиштето и поглед кон родителот
- предни и задни кочници
- голема шопинг кошница
- транспортер е вклучен во комплетот
- опција за монтирање на транспортерот
- торба за додатоци
- предни и задни кочници
- механизам за склопување
- суспензија на тркалата

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS