BRESSO

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
BEBETTO BRESSO (2 in 1)
За моделот BEBETTO BRESSO BRESSO е модел на бебешка количка кој ја комбинира елеганцијата со ..
31.980 MKD36.980 MKD
без ДДВ: 30.457 MKD
-13%
BEBETTO BRESSO (3 in 1)
  За моделот BEBETTO BRESSO BRESSO е модел на бебешка количка кој ја комбинира елеган..
34.980 MKD39.980 MKD
без ДДВ: 33.314 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS