Најново
BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)
 • BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)

BEBETTO LUCA PRO (eco) - (3 in 1)

32.980 ден.
Шифра на производ: LUCA PRO
Достапност: На залиха
Количина:

Количка за бебе Luca PRO – ЕЛЕГАНТНА И ФУНКЦИОНАЛНА

Luca PRO детската количка се одликува со мултифункционалност и елегнатен дизајн. 
Атрактивните материјали и завршните елементи од еко кожа ја прават оваа количка лидер кога е прашање елеганцијата. 


ЕЛЕГАНТНА И ПРАКТИЧНА

За сите оние кои очекуваат нешто повеќе од една количка за бебе.
Количката за бебе е целосно обложена со еко кожа која е отпорна на UV зрачење.
Пространата торба за мајка е практична и овозможува да ги носите сите неопходни продукти кои ви се потребни за време на шетањето.


УДОБНОСТ ЗА ДЕТЕТО И РОДИТЕЛИТЕ

Зошто Bebetto Luca PRO е вистинскиот избор?

Функционалност на количката расте заедно со детето. Корпата може да послужи и како преносно креветче. Благодарение на отворите за вентилација на корпата и широкиот распон на регулација на тендата, на детето му се пружа удобно возење и во зима и во лето. Спортското седиште има опција за подесување на наслонот и држачот за нозе. Благодарение на сигурносниот појас кој се подесува ќе бидете сиурни дека вашето бебе е обезбедено. SAS i DMS системите ја прават количката удобна за возење и по нерамен терен.


РАМОТ НА ДЕТСКАТА КОЛИЧКА

Иновативна лесна конструкција која е погодна за транспорт
Тркала на напумпување кои пружаат дополнителна удобност
Амортизери со опција за подесување на тврдината
Унапреден систем на собирање/отварање, опција за лесно вадење на сите 4 тркала
Централна кочница за двете задни тркала
Предните тркала ротираат и се со SAS i DMS системи за додатна удобност
Опција за фиксирање на предните тркала (за возење во еден правец)
Подесување на рачката за туркање по висина
Рачката за туркање е обложена со квалитетна еко кожа


КОРПАТА ЗА БЕБЕ

Предвидена за користење од раѓање до 6 месеци
Може да се монтира на рамот од количката во двата правци на движење
Направена од квалитетна еко кожа и материјали кои штитат од UV зрачење
Опција за регулација на висината на лежиштето во корпата
Практична рачка за носење или преместување
Зимска навлака која штити од студ
Пространа тенда која штити од сонце или студ
На рамна површина има опција за лулање (може да послужи и како преносно креветче)

 
СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ

Наменето за возраст од 6 месеци до 3-3,5 години
Опција за монтажа на рамот и ротирање во двата правци на движење
Регулација на наслонот во 3 позиции
Пространа тенда која се подесува
Регулација на држачот за нозе
Сигурносен појас во 5 точки на врзување кој може да се подесува по висина
Заштитната пречка може да се извади од едната страна по потреба
Зимска навлака за спортското седиште
Материјали кои штитат од UV зрачење

 
ТРАНСПОРТЕР

Предвиден за возраст од раѓање до 13kg
Опција за монтирање на конструкцијата
Транспортерот е обложен со мека ткаенина
Додатна мека подлога за новороденчето
Сигурносен појас со 3 точки на врзување
Мека облоги на појасот за додатна удобност
Рачка за носење или преместување со опција за регулација на висината

 
ТОРБА ЗА МАЈКАТА

Голема, елегантна и лесна
Брза и едноставна инсталација на рамот од количката

 
СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА

Алуминиумска конструкција со тркалата
Спортско седиште
Корпа за бебе
Транспортер
Зимска навлака за спортското седиште, копрата и транспортерот, посебно за секој дел.
Затворена шопинг торба на рамот од количката
Торба за мајката
Држач за чаша на рамот од количката
Покривка за дожд
Мрежа против инсекти


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS