TITO

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Bebetto Tito (2 in 1)
За моделот на количка за бебе TITO Tito детската количка за одликува со лесен алуминиумски ра..
29.980 MKD
без ДДВ: 28.552 MKD
Bebetto Tito (3 in 1)
За моделот на количка за бебе TITO Tito детската количка за одликува со лесен алуминиумски ра..
32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
BEBETTO TITO CH (2 in 1)
За моделот на количка за бебе TITO Tito детската количка за одликува со лесен алуминиумски ра..
29.980 MKD
без ДДВ: 28.552 MKD
BEBETTO TITO CH (3 in 1)
За моделот на количка за бебе TITO Tito детската количка за одликува со лесен алуминиумски ра..
32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
BEBETTO TITO Premium Class (2 in 1)
За моделот TITO PREMIUM Tito Premium Class количката за бебе со врвниот дизајн ги оправдува о..
40.980 MKD
без ДДВ: 39.029 MKD
BEBETTO TITO Premium Class (3 in 1)
За моделот TITO PREMIUM Tito Premium Class количката за бебе со врвниот дизајн ги оправдува о..
43.980 MKD
без ДДВ: 41.886 MKD
Bebetto Tito Shine (2 in 1)
СВЕТНЕТЕ ВО ПОЛН СЈАЈ! Tito SHINE количката завзема посебно место помеѓу бебешките колички. Комби..
33.980 MKD
без ДДВ: 32.362 MKD
Bebetto Tito Shine (3 in 1)
СВЕТНЕТЕ ВО ПОЛН СЈАЈ! Tito SHINE количката завзема посебно место помеѓу бебешките колички. Комби..
36.980 MKD
без ДДВ: 35.219 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS