TORINO

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
BEBETTO TORINO (2 in 1)
  Bebetto Torino количката за бебе е ексклузивен модел од Европскиот бренд Bebetto. Се о..
21.584 MKD26.980 MKD
без ДДВ: 20.556 MKD
-20%
BEBETTO TORINO (3 in 1 )
  Bebetto Torino количката за бебе е ексклузивен модел од Европскиот бренд Bebetto. Се о..
23.984 MKD29.980 MKD
без ДДВ: 22.842 MKD
Bebetto Torino 2019 (2 in 1)
НОВ ИЗГЛЕД НА ТОРИНО! Запознајте го Torino 2019! Новиот модел на количка за бебе Torino 20..
29.980 MKD
без ДДВ: 28.552 MKD
Bebetto Torino 2019 (3 in 1)
НОВ ИЗГЛЕД НА ТОРИНО! Запознајте го Torino 2019! Новиот модел на количка за бебе Torino ..
32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
Bebetto Torino Gold (2 in 1)
ИЗБЕРЕТЕ ЗЛАТО, ИЗБЕРЕТЕ TORINO GOLD! Новиот модел на количка за бебе Torino GOLD носи многу но..
32.980 MKD
без ДДВ: 31.410 MKD
Bebetto Torino Gold (3 in 1)
ИЗБЕРЕТЕ ЗЛАТО, ИЗБЕРЕТЕ TORINO GOLD! Новиот модел на количка за бебе Torino GOLD носи многу но..
35.980 MKD
без ДДВ: 34.267 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS