BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)
 • BEBETTO VULCANO (3 in 1)

BEBETTO VULCANO (3 in 1)

25.181 MKD27.979 MKD
без ДДВ: 23.982 MKD
Шифра на производ: VULCANO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

Bebetto Vulcano количката за бебе се препорачува за сите оние кои бараат универзална количка која се карактеризира со лесна алуминиусмка конструкција и атрактивен дизајн. Корпата од количката е изработена од квалитетна и цврста пластика што придонесува за издржливост и лесно одржување. На дното од корпата постои систем za регулација на наслонот во повеќе позиции и додатна вентилација и додатна вентилација која овозможува слободна циркулација на воздухот внатре во кропата. Внатрешноста на корпата е обложена од мек материјал, пријатен на допир кој пружа удобност на детето.
Освен корпата за бебе, сетот од количката за бебе вклучува и спортско седиште кое може да се ротира во двата правци. Држачот за нозе кој може да се регулира е обложен со еко кожа и е едноставен за одржување. Спотрското седиште има опција за промена на положбите, поседува сигурносен појас со 5 точки на врзување како и преден браник кој пружа стабилност и подршка на детето во текот на возењето. 
Транпсортерот е сандардизиран и атестиран со што пружа гаранција за безебедноста на бебето. Обложен е со меки материјали како би било најудобно за младиот патник.
Системот за склопување на рамот од количката за бебе е многу едноставен. Одличните карактеристики на трклата на напумпување, амортизерите со опција за подесуванје на тврдината, иновативните SAS и DMS системи за меморирање на положбата на тркалтата после nakon после одвојувањето од подлогата се само некои од предностите кои ги пружа овој атрактивен модел на количка за бебе.

Спецификација:

- иновативна лесна алуминиумска конструцкија;
- амортизери со опција за подесување на тврдината;
- иновативен систем за склопување на рамот од количката;
- централна кочница за задните тркала;
- предни тркала со вградени системи SAS i DMS;
- предните тркала може да се фиксираат во еден правец на движење;
- опција за регулација на налоност на корпата;
- оцпија за користење на корпата како лулашка на рамна површина;
- рачка за туркање и бреден браник изработени од квалитетна еко кожа;
- регулација на висината на рачката;
- практична рачка за транспорт на корпата;
- корпа со PVC дно
- опција за вртење на спортското седиште во двата правци;
- регулација на наслонот на седиштето во 3 позиции;
- спортското седиште е наменето за деца на возраст од 6 месеци па нагоре;
- регулација на држачот за нозе од седиштето;
- сигурносен појас со 5 точки на врзување и опција за регулација на висината;
- сигурносна пречка со можност за вадење по потреба од едната страна;
- ткаенина која штити од штетни UV зрачења;

Сетот 3 во 1 од количката за бебе вклучува:

- алуминиумска рам со тркала на воздушно пумпање;
- спортско седиште;
- кропа за бебе;
- транспортер;
- торба за мајката која може да се монтира на количката;
- голема шопинг торба;
- држач за чаша или шише;
- мрежа за заштита од инсекти;
- покривка за дожд;

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS