BEXA

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BEXA CUBE (3 in 1) BEXA CUBE (3 in 1)
  Bexa Cube е модел на количка за бебе кој се карактеризира по модерен дизајн и фукнцион..
32.980 ден.
без ДДВ: 31.410 ден.
Bexa Light (2 in 1) Bexa Light (2 in 1)
Bexa LIGHT е модерна, практична и мултифункционална количка за бебе. Оригинален дизајн, квалите..
32.980 ден.
без ДДВ: 31.410 ден.
Bexa Light (3 in 1) Bexa Light (3 in 1)
Bexa LIGHT е модерна, практична и мултифункционална количка за бебе. Оригинален дизајн, квалите..
35.980 ден.
без ДДВ: 34.267 ден.
BEXA ULTRA (2 in 1) BEXA ULTRA (2 in 1)
Моделот Bexa Ultra е модерен и практичен во исто време. Koмбинацијата на боите со  еко кож..
30.980 ден.
без ДДВ: 29.505 ден.
BEXA ULTRA (3 in 1) BEXA ULTRA (3 in 1)
Моделот Bexa Ultra е модерен и практичен во исто време. Koмбинацијата на боите со  еко кож..
33.980 ден.
без ДДВ: 32.362 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS