Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка
  • Espiro NANO - детска количка

Espiro NANO - детска количка

7.200 MKD
без ДДВ: 6.857 MKD
Шифра на производ: NANO
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Espiro Nano детската количка се одликува со едносмерен систем на склопување. 
Ротирачките предни тркала овозможуваат лесно возење и по нерамен терен. 
Појачаните тркала спречуваат било каква турбуленција и вибрации за време на возењето. 
Shopping torba на конструкцијата од летната количка е пространа и погодна за складирање на сите потребни додатоци за вашето дете. Достапен е додатен простар за складирање во џебот на задната страница од седиштето. 
Освен тоа, пространата тенда е изработен од материјал со UV заштита.
Едноставното подесување на грбниот наслон овозможува удобна позиција за вашето дете. Држачот за нозе исто така се подесува.
Автоматското заклучување после склопувањетп го олеснува транспортот и складирањето на количката. 
Додатната зимска прекривка која ја добивате со количката ќе биде корисна за ладните денови.

Тежината на количката изнесува 8,6 kg.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS