GRACO

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
GRACO EVO 3 in 1
- соодветна до 15кг. (3 години) - прилагодувачко седиште - опција за целосно спуштање на седиштето..
19.990 MKD22.499 MKD
без ДДВ: 19.038 MKD
GRACO MIRAGE SOLO
- соодветна до 3 години - прилагодливо седиште - опција за целосно спуштање - прилагодувачко ..
5.850 MKD
без ДДВ: 5.571 MKD
-9%
КОЛИЧКА - Evo (Graco) + транспортер (Graco)
- соодветна до 15кг. (3 години) - прилагодувачко седиште - опција за целосно спуштање на седиштето..
16.900 MKD18.500 MKD
без ДДВ: 16.095 MKD
-9%
КОЛИЧКА - Evo (Graco) + транспортер (Graco)
- соодветна до 15кг. (3 години) - прилагодувачко седиште - опција за целосно спуштање на седиштето..
16.900 MKD18.500 MKD
без ДДВ: 16.095 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS