DIAMOND

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Junama Diamond 2 in 1
Junama Diamond количката за бебе се карактеризира со модерен изглед и иновативен систем за венти..
31.980 MKD
без ДДВ: 30.457 MKD
Junama Diamond 3 in 1
Junama Diamond количката за бебе се карактеризира со модерен изглед и иновативен систем за венти..
37.980 MKD
без ДДВ: 36.171 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS