FLUO LINE

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Junama Fluo Line (2 in 1)
Количките за бебе Junama Fluo Line - се модерни, мултифункционални, елегнатни и ексклузивна сери..
39.980 MKD
без ДДВ: 38.076 MKD
Junama Fluo Line (3 in 1)
Квалитетните материјали од количката за бебе пружаат заштита од UV зрачење на ниво UPF 50+ Ко..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS