KINDERKRAFT

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kiderkraft количка - PILOT black Kiderkraft количка - PILOT black
Стабилниот и лесен алуминиумски рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после с..
8.480 ден.
без ДДВ: 8.076 ден.
Kiderkraft количка - PILOT grey Kiderkraft количка - PILOT grey
Стабилниот и лесен алуминиумски рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после с..
8.480 ден.
без ДДВ: 8.076 ден.

Распродадено

Распродадено

Kiderkraft количка - PILOT navy Kiderkraft количка - PILOT navy
Стабилниот и лесен алуминиумска рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после склопу..
8.480 ден.
без ДДВ: 8.076 ден.
Kiderkraft количка - PILOT pink Kiderkraft количка - PILOT pink
Стабилниот и лесен алуминиумски рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после с..
8.480 ден.
без ДДВ: 8.076 ден.

Распродадено

Распродадено

Kindekraft GRANDE (black) Kindekraft GRANDE (black)
Количката за бебе Kinderkraft Grande се склопува и расклопува со еден потег. Стабилната конструк..
9.980 ден.
без ДДВ: 9.505 ден.
Kinderkraft  CRUISER black Kinderkraft  CRUISER black
Количката за бебе Kinderkraft CRUISER е совршено решение за долги или кратки прошетки.  Ki..
7.980 ден.
без ДДВ: 7.600 ден.
Kinderkraft - Moov (3 in1) Kinderkraft - Moov (3 in1)
  Детската количка Kinderkraft MOOV сет 3 во 1 им нуди се што им е потребно на бебето и ..
17.980 ден.
без ДДВ: 17.124 ден.
Kinderkraft - Moov (3 in1) black Kinderkraft - Moov (3 in1) black
Детската количка Kinderkraft MOOV сет 3 во 1 им нуди се што им е потребно на бебето и родителите..
17.980 ден.
без ДДВ: 17.124 ден.
Kinderkraft CRUISER grey Kinderkraft CRUISER grey
Количката за бебе Kinderkraft CRUISER е совршено решение за долги или кратки прошетки.  Ki..
7.980 ден.
без ДДВ: 7.600 ден.
Kinderkraft CRUISER pink Kinderkraft CRUISER pink
Количката за бебе Kinderkraft CRUISER е совршено решение за долги или кратки прошетки.  Ki..
7.980 ден.
без ДДВ: 6.763 ден.
Kinderkraft GRANDE (grey) Kinderkraft GRANDE (grey)
Количката за бебе Kinderkraft Grande се склопува и расклопува со еден потег. Стабилната конструк..
9.980 ден.
без ДДВ: 9.505 ден.
Kinderkraft LITE UP количка за бебе grey Kinderkraft LITE UP количка за бебе grey
Количките за бебе Kinderkraft LITE UP се многу лесни и практични. Благодарение на едноставниот с..
5.580 ден.
без ДДВ: 5.314 ден.
Kinderkraft LITE UP количка за бебе pink Kinderkraft LITE UP количка за бебе pink
Количките за бебе Kinderkraft LITE UP се многу лесни и практични. Благодарение на едноставниот с..
5.580 ден.
без ДДВ: 5.314 ден.
Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral) Kinderkraft MINI DOT детска количка (coral)
Исклучително лесна и практична, количката Kinderkraft MINI DOT е совршена за секое патување! Ki..
8.980 ден.
без ДДВ: 8.552 ден.
Kinderkraft MINI DOT детска количка (grey) Kinderkraft MINI DOT детска количка (grey)
Исклучително лесна и практична, количката Kinderkraft MINI DOT е совршена за секое патување! Ki..
8.980 ден.
без ДДВ: 8.552 ден.
Kinderkraft MINI DOT детска количка (turquoise) Kinderkraft MINI DOT детска количка (turquoise)
Исклучително лесна и практична, количката Kinderkraft MINI DOT е совршена за секое патување! Ki..
8.980 ден.
без ДДВ: 8.552 ден.

Распродадено

Распродадено

Kinderkraft PRIME количка за бебе сет 3 во 1 (black) Kinderkraft PRIME количка за бебе сет 3 во 1 (black)
Количката за бебе Kinderkraft PRIME сет 3 во 1 е се што ви е потребно кога се во прашање детскит..
26.980 ден.
без ДДВ: 25.695 ден.

Распродадено

Распродадено

Kinderkraft PRIME количка за бебе сет 3 во 1 (grey) Kinderkraft PRIME количка за бебе сет 3 во 1 (grey)
Количката за бебе Kinderkraft PRIME сет 3 во 1 е се што ви е потребно кога се во прашање детскит..
26.980 ден.
без ДДВ: 25.695 ден.
Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (black) Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (black)
Веќе добро познатата MOOV количка за бебе ни пристига во нова, унапредена верзија XMOOV. Мулт..
17.980 ден.
без ДДВ: 17.124 ден.
Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (denim) Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (denim)
Веќе добро познатата MOOV количка за бебе ни пристига во нова, унапредена верзија XMOOV. Мулт..
17.980 ден.
без ДДВ: 17.124 ден.
Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (grey) Kinderkraft XMOOV количка за бебе сет 3 во 1 (grey)
Веќе добро познатата MOOV количка за бебе ни пристига во нова, унапредена верзија XMOOV. Мултиф..
17.980 ден.
без ДДВ: 17.124 ден.
Kinderkraft количка - INDY burgundy Kinderkraft количка - INDY burgundy
Прошетките со оваа детска количка ќе бидат омилениот дел од денот како за децата така и за родит..
7.980 ден.
без ДДВ: 7.600 ден.
Kinderkraft количка - INDY grey Kinderkraft количка - INDY grey
Прошетките со оваа детска количка ќе бидат омилениот дел од денот како за децата така и за родит..
7.980 ден.
без ДДВ: 7.600 ден.
Kinderkraft количка - INDY pink Kinderkraft количка - INDY pink
Прошетките со оваа детска количка ќе бидат омилениот дел од денот како за децата така и за родит..
7.980 ден.
без ДДВ: 7.600 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS