КОЛИЧКИ ЗА БЛИЗНАЦИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BEBETTO 42 (2018) - (4 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е стаби..
40.980 MKD
без ДДВ: 39.029 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е с..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42 (2018) - (6 in1)
BEBETTO 42 2018 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
Kunert Booster (6 in 1)
  Kunert Booster количкатa за близнаци е наменета првенствено за близнаци, но може да се кор..
40.980 MKD
без ДДВ: 39.029 MKD
Lorelli Twin
- прилагодливо сенило - прилагодливо седиште - опција за целосно спуштање на седиштето - прилаг..
8.700 MKD
без ДДВ: 8.286 MKD
Lorelli Twin
КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ - TWIN (Bertoni) - Beige Teracota - 10020071335 ЦЕНА СО ПОПУСТ - 8600 ден. -..
8.700 MKD
без ДДВ: 8.286 MKD
-20%
КОЛИЧКА - TWIX (Chipolino)
- Соодветна за новороденчиња - Стабилна рамка - Сврзана сопирачка на задните тркалца - 5 пози..
16.000 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 15.238 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS