BEBETTO 42

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BEBETTO 42  - (4 in1)
BEBETTO 42  количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е стаб..
40.980 MKD
без ДДВ: 39.029 MKD
BEBETTO 42  - (6 in1)
BEBETTO 42 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е ст..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42  - (6 in1)
BEBETTO 42 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е стабил..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
BEBETTO 42  - (6 in1)
BEBETTO 42 количката за близнаци е дизајнирана за две деца. Конструцкијата на рамот е ст..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS