KUNERT

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
KUNERT MASTER (2 in 1)
Kunert Master количката за бебе совршено ја комбинира удобноста со традицијата. Kunert Master има п..
21.480 MKD
без ДДВ: 20.457 MKD
KUNERT MASTER (3 in 1)
Kunert Master количката за бебе совршено ја комбинира удобноста со традицијата. Kunert Master има п..
24.480 MKD
без ДДВ: 23.314 MKD
KUNERT MILA (2 in 1)
Количките за бебе Kunert Mila се достапни во 23 дезени. Делови: рамот на количката, корпа за ..
24.980 MKD
без ДДВ: 23.790 MKD
-14%
KUNERT MILA (3 in 1)
Количките за бебе Kunert Mila се достапни во 23 дезени. Делови: рамот на количката, корпа за ..
27.980 MKD32.480 MKD
без ДДВ: 26.648 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in 1) - бел рам
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD24.000 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in1)
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD23.980 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in1) - бел рам
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD23.980 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in1)
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD23.980 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)  - црн рам
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in1) - црн рам
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD24.000 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1) - црн рам
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS