ЛЕТНИ КОЛИЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kiderkraft количка - PILOT black
Стабилниот и лесен алуминиумска рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после склопу..
8.480 MKD
без ДДВ: 8.076 MKD
Kiderkraft количка - PILOT grey
  Стабилниот и лесен алуминиумска рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии по..
8.480 MKD
без ДДВ: 8.076 MKD
Kiderkraft количка - PILOT navy
Стабилниот и лесен алуминиумска рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии после склопу..
8.480 MKD
без ДДВ: 8.076 MKD
Kiderkraft количка - PILOT pink
  Стабилниот и лесен алуминиумска рам на количката тежи само 5,2 kg. Мали димензии по..
8.480 MKD
без ДДВ: 8.076 MKD
-20%
Pocket (Primebebe)
Лесна чадор систем количка, едноставна за склопување и транспорт со фискна положба на наслонот за се..
1.600 MKD1.999 MKD
без ДДВ: 1.524 MKD
-20%
Pocket (Primebebe)
Лесна чадор систем количка, едноставна за склопување и транспорт со фискна положба на наслонот за се..
1.599 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.523 MKD
-25%
Количка BEBES CITY
*Во согласност со EN 1888 година, погодна од раѓање 0+ *Алуминиумска рамка, тежина и компактни диме..
2.989 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 2.847 MKD
-25%
Количка BEBES CITY
*Во согласност со EN 1888 година, погодна од раѓање 0+ *Алуминиумска рамка, тежина и компактни диме..
2.989 MKD3.990 MKD
без ДДВ: 2.847 MKD
-10%
ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE)
- Пожелна за деца на возраст 6+ месеца - Метална рамка 4 положби на лежалката за грбчето на детето,..
3.375 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 3.214 MKD
-10%
ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE)
- Пожелна за деца на возраст 6+ месеца - Метална рамка 4 положби на лежалката за грбчето на детето,..
3.375 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 3.214 MKD
Espiro NANO - детска количка
Espiro Nano детската количка се одликува со едносмерен систем на склопување.  Ротирачките ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.857 MKD
Espiro NANO - детска количка
Espiro Nano детската количка се одликува со едносмерен систем на склопување.  Ротирачките ..
7.200 MKD
без ДДВ: 6.857 MKD
-10%
ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) grey
- Пожелна за деца на возраст 6+ месеца - Метална рамка 4 положби на лежалката за грбчето на детето,..
3.375 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 3.214 MKD
-10%
ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) pink
- Пожелна за деца на возраст 6+ месеца - Метална рамка 4 положби на лежалката за грбчето на детето,..
3.375 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 3.214 MKD
Количка - Emoji (Chipolino)
- Соодветна за бебиња со возраст од 6+ месеци, со тежина до 15 kg - Мека ленена ткаенина - Под..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.571 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS