LORELLI

LORELLI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
Twin (black cross) Twin (black cross)
- прилагодливо сенило - прилагодливо седиште - опција за целосно спуштање на седиштето - пр..
8.700 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 8.286 ден.
-13%
Twin (dark grey lighthouse) Twin (dark grey lighthouse)
- прилагодливо сенило - прилагодливо седиште - опција за целосно спуштање на седиштето - пр..
8.700 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 8.286 ден.
-10%
Alexa Set (3 in 1) light grey Alexa Set (3 in 1) light grey
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-улт..
12.100 ден.13.450 ден.
без ДДВ: 11.524 ден.
London Set (3 in 1) beige London Set (3 in 1) beige
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-ултрале..
10.980 ден.
без ДДВ: 10.457 ден.
Lora Set (3 in 1) black circles Lora Set (3 in 1) black circles
- Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало.  - Корпа за новоро..
10.980 ден.
без ДДВ: 10.457 ден.
Lora Set (3 in 1) grey lighthouse Lora Set (3 in 1) grey lighthouse
- Количка за бебе со алуминиумска рамка и 4 амортизери на секое тркало.  - Корпа за новоро..
10.980 ден.
без ДДВ: 10.457 ден.
-13%
Twin (beige blue moon bear) Twin (beige blue moon bear)
- прилагодливо сенило - прилагодливо седиште - опција за целосно спуштање на седиштето - прилагдо..
8.700 ден.10.000 ден.
без ДДВ: 8.286 ден.
-16%
Lorelli Set S500 (3 in 1) green&beige teddy bear Lorelli Set S500 (3 in 1) green&beige teddy bear
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-улт..
9.996 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.520 ден.
-16%
Lorelli S500 (3 in 1) grey black cross Lorelli S500 (3 in 1) grey black cross
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-улт..
9.996 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.520 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS