APOLO SET

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
APOLO SET (Lorelli)
- опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо седиште - опција за целосно ..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD
APOLO SET - LORELLI
- опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо седиште - опција за целосно ..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD
КОЛИЧКА - APOLO SET - (дизајн 2017 год.) -  (Bertoni)
ЦЕНА СО ПОПУСТ - 8500 ден. - опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD
КОЛИЧКА - APOLO SET - (дизајн 2017 год.) - (Bertoni)
- опција за преместување на рачката од предната страна - прилагодливо седиште - опција за целосно ..
8.500 MKD
без ДДВ: 8.095 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS