PRIMEBEBE

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) brown
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - опција за ротација на седиштето и транспор..
13.636 MKD19.480 MKD
без ДДВ: 12.987 MKD
-30%
Количка - Latitud 3 in 1 (PrimeBebe) grey
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - опција за ротација на седиштето и транспор..
13.636 MKD19.480 MKD
без ДДВ: 12.987 MKD
-8%
Количка - Palli (3 in 1) - PrimeBebe
- опција за трансформирање на седиштето во кошница - алуминиумска конструкција - ALU Frame-ултрале..
10.980 MKD11.900 MKD
без ДДВ: 10.457 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS