TAKO

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tako - Laret Classic 2 in 1
TAKO LARET CLASSIC количката за бебе е повеќенаменска количка наменета за користење од самото ра..
33.980 MKD
без ДДВ: 32.362 MKD
Tako - Laret Classic 3 in 1
TAKO LARET CLASSIC количката за бебе е повеќенаменска количка наменета за користење од самото ра..
39.980 MKD
без ДДВ: 38.076 MKD
TAKO - LARET IMPERIAL - (2 in 1)
TAKO Laret IMPERIJAL количката за бебе навистина претставува нешто посебно, наменета за родители..
35.980 MKD
без ДДВ: 34.267 MKD
TAKO - LARET IMPERIAL - (3 in 1)
TAKO Laret IMPERIJAL количката за бебе навистина претставува нешто посебно, наменета за родители..
41.980 MKD
без ДДВ: 39.981 MKD
Tako Jumper V (2 in 1)
Tako Jumper V е висококвалитетна количка за бебе која ќе ги израдува сите родители кои сакаат мо..
35.980 MKD
без ДДВ: 34.267 MKD
Tako Jumper V (3 in 1)
Tako Jumper V е висококвалитетна количка за бебе која ќе ги израдува сите родители кои сакаат ..
41.980 MKD
без ДДВ: 39.981 MKD
TAKO LARET CRISTAL (2 in 1)
Tako CRISTAL количките за бебе се украсени со циркони кои допринесуваат за елеганцијата и единствено..
45.980 MKD
без ДДВ: 43.790 MKD
TAKO LARET CRISTAL (3 in 1)
Tako CRISTAL количките за бебе се украсени со циркони кои допринесуваат за елеганцијата и единствено..
49.980 MKD
без ДДВ: 47.600 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS