Комода - Alda (Faktum)
  • Комода - Alda (Faktum)
  • Комода - Alda (Faktum)
  • Комода - Alda (Faktum)
  • Комода - Alda (Faktum)

Комода - Alda (Faktum)

13.980 MKD
без ДДВ: 11.847 MKD
Шифра на производ: ALDA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Практична комода со атрактивен изглед која пружа голем простор за сладирање. 
Произведена во Европска Унија.

Ширина: 91 cm
Должина: 41 cm
Висина: 91 cm
Материјал: Ламинирана иверка.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS