Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell

Комода - Marsell

11.980 MKD
без ДДВ: 10.153 MKD
Шифра на производ: MARSELL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде комплицирана задача. Дизајнирана е така за да биде доволно висока и да го олесни пристапот на родителите. Заградениот дел кој служи за вградување на меката подлога за пресоблекување ќе спречи лизгање или изместување. Исто така граничникот може да се подигне и да се навали на ѕид за работната површина да биде слободна во целост.

Фиоките и полицата ќе послужат за складирање на сите неопходни предмети кои ќе ви бидат при рака за време на повивањето. 


Димензии без оградите за повивање: 87x83x53 cm

Димензии со оградите за повивање: 94x83x73 cm

Димензии на граничникот: 48x70 cm


Комодата MARSELL е изработена од квалитетно борово дрво во комбинација со иверка. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS