Креветче - "Belis Blue"
  • Креветче - "Belis Blue"
  • Креветче - "Belis Blue"
  • Креветче - "Belis Blue"
  • Креветче - "Belis Blue"
  • Креветче - "Belis Blue"

Креветче - "Belis Blue"

9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD
Шифра на производ: BELIS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

димезнии: Д125, В88, Ш68цм.

- опција за спуштање на предната страница
- механизам за лулање
- опција за закочување
- комплет постелнина (4 страници, подлога, јорган, перница)
- тул со мрежа
- компатибилен душек
- 2 лизгачки фиоки

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ. 078/429/865 070/376/668 и 043/361/442

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS