Креветче - "Belis Pink"
  • Креветче - "Belis Pink"
  • Креветче - "Belis Pink"
  • Креветче - "Belis Pink"
  • Креветче - "Belis Pink"

Креветче - "Belis Pink"

9.979 MKD
без ДДВ: 9.504 MKD
Шифра на производ: BELIS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

димензии:  Д125, В98, Ш69цм.

цена на креветот - 6980 денари.
цена на душекот - 1200 денари.
цена на постелнината - 1800 денари.

- опција за спуштање на предната страница
- механизам за лулање
- опција за закочување
- тул со мрежа
- 2 лизгачки фиоки

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел. 078/429/865, 070/376/668 ? 043361442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS