Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)
  • Креветче - Colette (Faktum)

Креветче - Colette (Faktum)

6.480 MKD7.200 MKD
без ДДВ: 6.171 MKD
Шифра на производ: Colette
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 

✅Европско производство
✅100% медијапан.
✅елегантен дизајн.
✅регулација на нивото на душекот во 3 позиции.
✅опција за вадење на трите пречки во средината за полесно влегување и излегување на бебето.
✅опција за целосно вадење на страниците.
✅стандардни димензии 120/60цм.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS