Креветче - Dormi (PrimeBebe) blue
  • Креветче - Dormi (PrimeBebe) blue
  • Креветче - Dormi (PrimeBebe) blue
  • Креветче - Dormi (PrimeBebe) blue

Креветче - Dormi (PrimeBebe) blue

2.200 MKD
без ДДВ: 1.864 MKD
Шифра на производ: DORMI
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Соодветно за бебиња и деца со тежина до 15 kg
- Meка подлога
- Лесно за монтирање и собирање
- Ранче за пренесување 
- Произведена во согласност со Европските - --- Стандарди EN716 со 100% безопасни материјали
- Димензии: Должина - 125 см/ Ширина - 65 см

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ. 070376668 043361442

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS