Креветче - Prestige (Primebebe)
  • Креветче - Prestige (Primebebe)
  • Креветче - Prestige (Primebebe)
  • Креветче - Prestige (Primebebe)
  • Креветче - Prestige (Primebebe)
  • Креветче - Prestige (Primebebe)

Креветче - Prestige (Primebebe)

3.780 MKD4.200 MKD
без ДДВ: 3.203 MKD
Шифра на производ: PRESTIGE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

Практично креветче за дома и за патување
Горниот раб на креветчето е обложен со мек, пријатен материјал, двете страни се прозирни за детето да може да ве гледа, а и вие него
На едната страна се наоѓа голем џеб во кој можете да ги чувате потребните работи за пресоблекување, додека на другата страна се наоѓа прозорче кое може да се отвара и затвара со цел детето полесно да влегува и излегува од креветчето додека си игра во него
Во пакувањето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за пренесување
Со креветчето доаѓа и пречка со играчки и подлога за пресоблекување
Душекот може да се постави во две висини, бидејќи креветчето е наменето за деца од 0+ месеци возраст
Димензии на расклопено креветче: 120 х 60 х 78 см
Тежина на креветчето: 10 kg, носивост до 18 kg
Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN – 716

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS