Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)

Креветче - Radek X (120/60cm)

4.480 MKD
без ДДВ: 4.267 MKD
Шифра на производ: RADEK X
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:


RADEK X бебешкото креветче е практично и за поголеми деца. Доколку сакате вашето дете самостално да излегува од креветот (трето ниво на висина) доволно е да ги извадете трите оградици на страницата од креветот. На тој начин детето може да се провлече надвор од креветот.

Начинот на монтажа е лесен и не одзема многу време.


Внатрешни димензии: 120x60 cm

Надворешни димензии: 125x66x85 cm

Опција за вадење на трите оградици.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS