Креветче - Sun (Primebebe)
  • Креветче - Sun (Primebebe)
  • Креветче - Sun (Primebebe)
  • Креветче - Sun (Primebebe)
  • Креветче - Sun (Primebebe)

Креветче - Sun (Primebebe)

2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
Шифра на производ: SUN
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Соодветно за бебиња и деца со тежина до 15 kg

- 2 нивоа 
- Meка подлога
- Лесно за монтирање и собирање
- Ранче за пренесување 
- Произведена во согласност со Европските - --- Стандарди EN716 со 100% безопасни материјали
- Димензии: Должина - 125 см/ Ширина - 65 см
 
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS