КРЕВЕТЧИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
"NOVA" 5 во 1 Креветче за бебе
Мултифункционалното креветче за бебе 5 во 1 “NOVA” е многу повеќе од стандардните “3 во 1 креветчиња..
22.980 MKD
без ДДВ: 19.475 MKD
"NOVA" 5 во 1 Креветче за бебе
Мултифункционалното креветче за бебе 5 во 1 “NOVA” е многу повеќе од стандардните “3 во 1 креветчиња..
22.980 MKD
без ДДВ: 19.475 MKD
''EVA" креветче за бебе
- димензии на артикал: 125 x 68,5 x 97,5 cm - димензии на кревет: 60 x 120 cm - опција за спуштање..
8.980 MKD
без ДДВ: 8.552 MKD
''EVA" креветче за бебе
- димензии на артикал: 125 x 68,5 x 97,5 cm - димензии на кревет: 60 x 120 cm - опција за спуштање..
8.980 MKD
без ДДВ: 8.552 MKD
Kреветче - ''Belis White'' (со 4 фиоки)
димензии: должина - 125цм, висина - 108цм. ширина - 69цм. - опција за спуштање на предната страни..
10.980 MKD
без ДДВ: 10.457 MKD
KРЕВЕТЧЕ - BEBES DREAM LUX
BEBES DREAM LUX транспортно креветче на две нивоа ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3450 ден. - Две нивоа и тенко..
3.450 MKD
без ДДВ: 3.286 MKD
-14%
KРЕВЕТЧЕ - PRIME BEBE
KРЕВЕТ/ГРАДИНКА - Prime Bebe ЦЕНА СО ПОПУСТ - 2900 ден. - Соодветно за бебиња и деца со тежина д..
2.490 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 2.110 MKD
Градинка - Pelli (Primebebe)
Лесна за употреба во домот и кога патувате. Горниот раб е обложен со мек, пријатен материјал, а стра..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - 165/85цм + гратис душек РЕДОВНА ЦЕНА - 15000 ден. ЦЕНА СО ПОПУСТ - 12500 ден. ..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-12%
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
димензии - 120/70цм  - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за лулање - опциј..
9.600 MKD10.899 MKD
без ДДВ: 9.143 MKD
-14%
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
  - димензии 120/60цм - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за лулање - о..
8.800 MKD10.200 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
-  димензии - 120/70цм  - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за ..
9.600 MKD
без ДДВ: 9.143 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
  димензии:125/102/72cm. - опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање..
11.200 MKD
без ДДВ: 10.667 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
- опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање - опција за закочување - комплет ..
11.200 MKD
без ДДВ: 10.667 MKD
Креветче - "Belis Blue"
  димезнии: Д125, В88, Ш68цм. - опција за спуштање на предната страница - механизам за л..
9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS