ДЕТСКИ КРЕВЕТЧИЊА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - 165/85цм + гратис душек РЕДОВНА ЦЕНА - 15000 ден. ЦЕНА СО ПОПУСТ - 12500 ден. ..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
- димензии:165/85цм + гратис душек - изработка:100% медијапан. - соодветен за деца од 5 до 12 ..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
- димензии:165/85цм + гратис душек - изработка:100% медијапан. - соодветен за деца од 5 до 12 ..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
- димензии:165/85цм + гратис душек - изработка:100% медијапан. - соодветен за деца од 5 до 12 ..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-20%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ 145/75cm.
- изработка 100% медијапан - соодветен за деца од 3 до 8 години. - носивост - 90кг. - тежина - 35..
9.200 MKD11.500 MKD
без ДДВ: 7.797 MKD
-18%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ 145/75cm.
- изработка 100% медијапан - соодветен за деца од 3 до 8 години. - носивост - 90кг. ..
9.200 MKD11.200 MKD
без ДДВ: 7.797 MKD
-18%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ 145/75cm.
- изработка 100% медијапан - соодветен за деца од 3 до 8 години. - носивост - 90кг. ..
9.200 MKD11.200 MKD
без ДДВ: 7.797 MKD
-18%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ 145/75cm.
- изработка 100% медијапан - соодветен за деца од 3 до 8 години. - носивост - 90кг. ..
9.200 MKD11.200 MKD
без ДДВ: 7.797 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS