BELIS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
"NOVA" 5 во 1 Креветче за бебе
Мултифункционалното креветче за бебе 5 во 1 “NOVA” е многу повеќе од стандардните “3 во 1 креветчиња..
22.980 MKD
без ДДВ: 19.475 MKD
''EVA" креветче за бебе
- димензии на артикал: 125 x 68,5 x 97,5 cm - димензии на кревет: 60 x 120 cm - опција за спуштање..
8.980 MKD
без ДДВ: 8.552 MKD
''EVA" креветче за бебе
- димензии на артикал: 125 x 68,5 x 97,5 cm - димензии на кревет: 60 x 120 cm - опција за спуштање..
8.980 MKD
без ДДВ: 8.552 MKD
Kреветче - ''Belis White'' (со 4 фиоки)
димензии: должина - 125цм, висина - 108цм. ширина - 69цм. - опција за спуштање на предната страни..
10.980 MKD
без ДДВ: 10.457 MKD
Креветче - "Belis Blue"
  димезнии: Д125, В88, Ш68цм. - опција за спуштање на предната страница - механизам за л..
9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD
Креветче - "Belis Pink"
  димезнии: Д125, В88, Ш68цм. - опција за спуштање на предната страница - механизам за л..
9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD
Креветче - "Belis White" (со две фиоки)
димезнии: Д125, В98, Ш69цм. - опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање - о..
9.980 MKD
без ДДВ: 9.505 MKD
КРЕВЕТЧЕ - HELLO KITTY
- димензии: в110/д134/ш78cm - изработка 100% медијапан - опција за спуштање на предната страница ..
11.980 MKD
без ДДВ: 11.410 MKD
-7%
КРЕВЕТЧЕ BLUE STARS
- димензии: в110/д134/ш78cm - изработка 100% медијапан - опција за спуштање на предната страница ..
11.980 MKD12.900 MKD
без ДДВ: 11.410 MKD
КРЕВЕТЧЕ LITTLE BIRDS
- димензии: в110/д134/ш78cm - изработка 100% медијапан - опција за спуштање на предната страница ..
12.900 MKD
без ДДВ: 12.286 MKD
-7%
КРЕВЕТЧЕ TEDDY
димензии: 110/134/78cm - опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање - опција..
11.980 MKD12.900 MKD
без ДДВ: 11.410 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS