Најново
Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell
  • Комода - Marsell

Комода - Marsell

11.980 ден.
Шифра на производ: MARSELL
Достапност: На залиха
Количина:

Комодата за повивање Marsell заради својата практичност ќе направи мењањето на пелени да не биде комплицирана задача. Дизајнирана е така за да биде доволно висока и да го олесни пристапот на родителите. Заградениот дел кој служи за вградување на меката подлога за пресоблекување ќе спречи лизгање или изместување. Исто така граничникот може да се подигне и да се навали на ѕид за работната површина да биде слободна во целост.

Фиоките и полицата ќе послужат за складирање на сите неопходни предмети кои ќе ви бидат при рака за време на повивањето. 


Димензии без оградите за повивање: 87x83x53 cm

Димензии со оградите за повивање: 94x83x73 cm

Димензии на граничникот: 48x70 cm


Комодата MARSELL е изработена од квалитетно борово дрво во комбинација со иверка. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS