Најново
Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)
 • Креветче - Radek X (120/60cm)

Креветче - Radek X (120/60cm)

4.980 ден.5.850 ден.
Шифра на производ: RADEK X
Достапност: На залиха
Количина:


RADEK X бебешкото креветче е практично и за поголеми деца. Доколку сакате вашето дете самостално да излегува од креветот (трето ниво на висина) доволно е да ги извадете трите оградици на страницата од креветот. На тој начин детето може да се провлече надвор од креветот.

Начинот на монтажа е лесен и не одзема многу време.


Внатрешни димензии: 120x60 cm

Надворешни димензии: 125x66x85 cm

Опција за вадење на трите оградици.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS