SWEET DREAMS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
димензии - 120/70цм  - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за лулање - опциј..
9.600 MKD10.899 MKD
без ДДВ: 9.143 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
  димензии:125/102/72cm. - опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање..
11.200 MKD
без ДДВ: 10.667 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
- опција за спуштање на предната страница - механизам за лулање - опција за закочување - комплет ..
11.200 MKD
без ДДВ: 10.667 MKD
-14%
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
  - димензии 120/60цм - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за лулање - о..
8.800 MKD10.200 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
ДРВЕНО КРЕВЕТЧЕ
-  димензии - 120/70цм  - дрвена конструкција - 4 лизгачки фиоки - механизам за ..
9.600 MKD
без ДДВ: 9.143 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS