ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) pink
  • ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) pink
  • ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) pink

ЛЕТНА КОЛИЧКА - FORCE (PRIMEBEBE) pink

3.375 MKD3.750 MKD
без ДДВ: 3.214 MKD
Шифра на производ: FORCE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Пожелна за деца на возраст 6+ месеца
- Метална рамка 4 положби на лежалката за грбчето на детето, 
- вклучена позиција удобна за спиење
- 4 положби за пластиката за нозете
- Предни двојни ротирачки тркалца со механизам за закочување 
- Мек двоен држач за дополнителен комфорт
- Држач за носење
- Сигурносниот преден држач се отстранува за полесно чистење 
- Големо кровче со 3 положби и прозорче
- Сопирачка на задните тркалца - дејствува истовремено на двете тркалца 
- Кош за багаж
- Произведена во согласност со барањата на Европските Стандарди EN 1888 со 100% безопасни материјали 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com milanangelovski11@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS