Најново
Лулашка - ROYAL red
  • Лулашка - ROYAL red
  • Лулашка - ROYAL red
  • Лулашка - ROYAL red

Лулашка - ROYAL red

2.150 ден.
Шифра на производ: ROYAL
Достапност: На залиха
Количина:

- регулација на наслонот на седиштето
- пространа тенда за заштита од сонце со опција за подесување
- лесно склопување
- може да се користи на отворено

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS