Комода - Poppi
  • Комода - Poppi
  • Комода - Poppi

Комода - Poppi

8.082 MKD8.980 MKD
без ДДВ: 6.849 MKD
Шифра на производ: POPPI
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

POPPI Комода со 2 фиоки.

Практичната и пространа комода со 2 фиоки ќе обезбеди доволно простор за сите неопходни продукти на вашето дете. 

Димензии: 81 x 38 x 91 cm
Материјал: ламинирана иверица.
Тежина: 39 kg


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS