Игротека за во двор (4 in 1)
  • Игротека за во двор (4 in 1)
  • Игротека за во двор (4 in 1)
  • Игротека за во двор (4 in 1)
  • Игротека за во двор (4 in 1)
  • Игротека за во двор (4 in 1)

Игротека за во двор (4 in 1)

6.890 MKD
без ДДВ: 5.839 MKD
Шифра на производ: DOLU
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Dolu 4 in 1 Garden Kids Playground Outdoor Swing and Slide Set 18 Months +

Dolu 4 In 1 игоротека за во двор!

- Силната конструкција и цврстата и квалитетна пластика е она што го прават овој сет соодветен за повеќе од 1 дете. - Вашите малечки ќе се забавуваат со игралната 4 во 1 играјќи кошарка, користејќи ја забавната лизгалка и лулашка, или со едноставно отстранување на лулашката користејќи ги горните држачи за самостално лулање.
- Едноставно за монтирање соодветно е за користење за деца од 18 месеци нагоре. 
- Се состои од 6 дела и 3 различни бои. 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Лесна монтажа
- Едноставно за складирање
- Специјален дизајн за висока стабилност и безбедност
- Oпција за користење надвор или внате во домот
- Соодветно за деца над 18 месеци
- Димензии: 156 Должина x 170 Ширина x 123 Висина cm

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS