Најново
Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )
 • Игротека за во двор (7 in 1 )

Игротека за во двор (7 in 1 )

9.480 ден.
Шифра на производ: DOLU (7 in 1)
Достапност: На залиха
Количина:

Dolu 7 In 1 игралната за деца се карактеризира со цврста конструкција што го прави овој сет совршен за повеќе деца. Вашите малечки ќе уживаат во сетот 7 во 1 играјќи истовремено со кош, фудбалски гол, лизгалка, маса за игра со песок и вода, лулашка, биро со столче или со едноставно демонтирање на лулашката децата ќе може да ја користат рачката за лулање со помош на рацете.
Едноставен за монтажа сетот 7 во 1 е соодвете за деца од 2 до 10 години. 
Може да се користи за играње на отворено или во затворен простор.
Сетот 7 во 1 придонесува за развојот на вашите деца. 

1. Кош
2. Фудбалски гол
3. Лизгалка
4. Лулашка
5. Биро со столче
6. Масичка за игра со песок и вода
7. Рачки за лулање со помош на рацете

ДИМЕНЗИИ: 256cm Должина x 170cm Ширина x 125cm Висина.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS