Pocket (Primebebe)
  • Pocket (Primebebe)
  • Pocket (Primebebe)
  • Pocket (Primebebe)

Pocket (Primebebe)

1.599 MKD2.000 MKD
без ДДВ: 1.523 MKD
Шифра на производ: POCKET
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лесна чадор систем количка, едноставна за склопување и транспорт со фискна положба на наслонот за седење. Предните тркала ротираат во сите правци, на задните тркала е вградена кочница и суспензија. Сигурносниот појас е со 5 точки на врзување, голема тенда со опција за регулација. EVA тркала. 
Тежина на количката: 4,7 kg. 
Димензии на расклопена количка: 95,5x46x65 cm, 
Димензии на склопена: 20x22x100 cm. 
Наменета е за деца од 6 месеци до 3 години (max. 15kg). 
Европски стандард EN-1888.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 070/376/668 078/429/865 043/361/442

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS