Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES
 • Постелнина - BEBES

Постелнина - BEBES

2.650 MKD
без ДДВ: 2.246 MKD
Шифра на производ: BEBES
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

BEBES постелнина за бебешко креветче 120/60
Цена 2650 ден.
Содржи:
*Чаршавче со ластик 100х160
*Јорганче 110х80 
*Навлака за јорган 110х80
*2 перничиња 40х40,35х35
*Оградица за 3 страни

-чело 60х55
-долга страна 120х40
-кратка страна 60х40
Состав : 100% памук,полнење полиестер

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 078 429 865 / 072 221 896
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS