Постелнина за бебешко креветче TEDDY плава 120/60cm.
 • Постелнина за бебешко креветче TEDDY плава 120/60cm.
 • Постелнина за бебешко креветче TEDDY плава 120/60cm.

Постелнина за бебешко креветче TEDDY плава 120/60cm.

1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Шифра на производ: TEDDY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Суровниски состав: 70% pamuk
Внатрешно полнење: Koflin 100% poliester
Собирање и ширење на температура40C°:
по должина 1,20% , по ширина 1,00%

Комплетот содржи:

 • - јоргачне
 • - две долги оградици
 • - две кратки оградици
 • - перничка
 • - навлака за душек
 • - мрежа против инскети со држач
 
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ 
070/376/668, 078/429/865 и 043361442

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS