Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
"NOVA" 5 во 1 Креветче за бебе
Мултифункционалното креветче за бебе 5 во 1 “NOVA” е многу повеќе од стандардните “3 во 1 креветчиња..
19.980 MKD22.980 MKD
без ДДВ: 16.932 MKD
-13%
"NOVA" 5 во 1 Креветче за бебе
Мултифункционалното креветче за бебе 5 во 1 “NOVA” е многу повеќе од стандардните “3 во 1 креветчиња..
19.980 MKD22.980 MKD
без ДДВ: 16.932 MKD
-11%
BEBETTO MURANO (2 in 1)
- систем за апсорпција на шок - систем за фиксирано движење - гумени тркала на напумпување - ..
28.980 MKD32.500 MKD
без ДДВ: 27.600 MKD
-10%
BEBETTO PASCAL (2 in 1)
АКЦИЈА!!! КОЛИЧКА - BEBETTO Pascal 3 во 1 ПРОИЗВЕДЕНО ВО ЕУ РЕДОВНА ЦЕНА - 32500 МКД. ЦЕНА С..
21.582 MKD23.980 MKD
без ДДВ: 20.554 MKD
-10%
BEBETTO PASCAL (3 in 1)
АКЦИЈА!!! КОЛИЧКА - BEBETTO Pascal 3 во 1 ПРОИЗВЕДЕНО ВО ЕУ РЕДОВНА ЦЕНА - 32500 МКД. ЦЕНА..
24.282 MKD26.980 MKD
без ДДВ: 23.126 MKD
-11%
GRACO EVO 3 in 1
- соодветна до 15кг. (3 години) - прилагодувачко седиште - опција за целосно спуштање на седиштето..
19.990 MKD22.499 MKD
без ДДВ: 19.038 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-15%
KUNERT - SILVER (3 во 1)
Количката за бебе Kunert Silver е достапна во 50 дезени. Делови: рамот на количката, корпата за б..
16.980 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 16.171 MKD
-14%
KUNERT MILA (3 in 1)
Количките за бебе Kunert Mila се достапни во 23 дезени. Делови: рамот на количката, корпа за ..
27.980 MKD32.480 MKD
без ДДВ: 26.648 MKD
-13%
KUNERT ROTAX (3 in 1) - бел рам
ДЕЛОВИ: Алуминиумски рам со амортизери и тркала со полна гума, копра за бебе, спортско седиште, тран..
20.980 MKD24.000 MKD
без ДДВ: 19.981 MKD
-17%
Poppi KOMBI 3 in 1 - Креветче за бебе
Произведено во Европска Унија. Супер креативно и екстра практично. Мултифункционалното креветче 3..
18.980 MKD22.980 MKD
без ДДВ: 18.076 MKD
-10%
TAKO NOCTURNE 2 in 1
- систем за апсорпција на шок - систем за фиксирано движење - гумени тркала на напумпување - ..
35.980 MKD40.000 MKD
без ДДВ: 34.267 MKD
-17%
ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ - PINEWOOD (165/85cm.)
- соодветен за деца од 5 до 12 години. - носивост - 90кг. - тежина - 35кг. - гратис душек со со..
12.500 MKD15.000 MKD
без ДДВ: 10.593 MKD
-20%
ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ (за две деца)
ДИМЕНЗИИ: 133*83*73cm. - погон на  акумулатор x 12V/7A - 3 брзини - далечинско управув..
16.000 MKD20.000 MKD
без ДДВ: 13.559 MKD
-8%
КОЛИЧКА - BEBES VIVA
- Седиштето може да се адаптира на најпогодната позиција за вашето бебе. - Количката обезбедува пог..
7.900 MKD8.600 MKD
без ДДВ: 7.524 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS