ЏАМПЕРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ДУБАК - ROCKY  -  (3 во 1)
- Во согласност со EN 1273 - Препорачана возраст: 6+ месеци - Играчка во облик на воланче, 6 вида ..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
ДУБАК-ЏАМПЕР-КЛАЦКАЛКА (3 во 1) BUBBLES
Карактеристики на производот: Три различни висини на седиштето Дидактички играчки 12 мелоди..
3.500 MKD
без ДДВ: 2.966 MKD
-13%
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка
ДУБАК - FREE ON (3 во 1) дубак, џампер, клацкалка ЦЕНА СО ПОПУСТ - 3900 ден. - Во согласност со ..
3.900 MKD4.500 MKD
без ДДВ: 3.714 MKD
ДУБАК, ЏАМПЕР и ЛУЛАШКА 3 во 1 Primebebe
- Во согласност со EN 1273 - Препорачана возраст: 6+ месеци - Играчка во облик на воланче, 6 вида ..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
ЏАМПЕР - LITTLE STARS
- опција за вртење на седиштето - подлога за скокање која автоматски се подигнува - прилагодување ..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2018. UKION SHOPS